Illustration
Illustration

Авторський онлайн семінард.мед.н., професораОльги Бєлоусової

КОНСПЕКТ ПЕДІАТРА

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДИТЯЧОЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ

07 березня 2024 рокупочаток о 16:00

Illustration
Illustration
Illustration

Авторський онлайн семінард.мед.н., професораОльги Бєлоусової

КОНСПЕКТ ПЕДІАТРА

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДИТЯЧОЇ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЇ

07 березня 2024 рокупочаток о 16:00

Шановні лікарі!

Запрошуємо Вас взяти участь в авторському семінарі професора Ольги Бєлоусової «Конспект педіатра: актуальні питання дитячої гастроентерології»!
Захід - унікальна можливість почути думки провідних українських ЕКСПЕРТІВ щодо актуальних питань розвитку дитячої гастроентерології та педіатрії.
Актуальність семінару – це можливість опрацювати важливі теми, розглядаючи їх з точки зору міждисциплінарного підходу, що допоможе отримати нові навички, відповіді на ключові питання, які виникають у практиці лікаря. 
Семінар користується популярністю серед цільової аудиторії і вже здобув широке коло прихильників. У 2022-2023рр.. учасниками проекту стали понад 4500 спеціалістів.Цінуємо кожного постійного слухача!
Запрошуємо до участі:● дитячих гастроентерологів;● педіатрів;● лікарів загальної практики - сімейної медицини;● дитячих алергологів;● дитячих дерматологів;● та всіх причетних до тематики заходу.
Проект є частиною системи безперервного професійного розвитку, де всі учасники отримують сертифікат відповідної бальності після проходження тестування.

Про що будемо розмовляти?

Поговоримо про дитячий імунітет, який для багатьох батьків є "загадковою субстанцією організма", розберемося, що є міфом, а що правдою, чи впливає на дитячий імунітет стрес, морозиво та грудне вигодовування; чи можемо ми на нього вплинути (а якщо можемо, то як саме та за допомогою чого?). Чи з однакового боку на цю проблему дивляться педіатри та імунологи? Чи існують часто хворіючі діти та чи може бути корисним дитячий гастроентеролог тоді, коли дитина має астенію? ".

Поговоримо про дитяче харчування, корисні та некорисні інгрідієнти, про те, як ми можемо (і чи можемо взагалі?) формувати майбутнє здоров'я дитини, захищати її від цивілізаційних хвороб, забезпечити оптимальний розвиток мікробіоти?

Поговоримо про дитячий шлунок та деякі особливості діагностики захворювань гастродуоденальної зони в дитячому віці: чи є відмінності від терапевтичної практики? Якщо так, то які саме? І чому? І як діяти, щоб не спустошувати батьківський гаманець?

Illustration

Cертификат 10 балів БПР

Illustration

Онлайн чат

Illustration

Доказова медицина

Лектори

Illustration

Ольга Бєлоусова

д.мед.н., професорка, завідувачка кафедрою педіатрії та неонатології N3 Харківського національного медичного університету

Illustration

Юрій Степановський

к.мед.н., доцент кафердри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного європейського університету

Illustration

Тетяна Уманець

д.мед.н, професор, головний науковий співробітник відділення захворювань органів дихання та респіраторних алергозів у дітей ДУ “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”

Illustration

Наталія Токарєва

к.мед.н., асистент кафедри педіатрії та медичної генетики Nº1 Дніпровського державного медичного університету

Сертифікат 10 Балів БПР

Буде наданий учасникам конференції, за результатами проходження тестів, а саме більше 80% вірних відповідей на питання по тематиці лекцій. Тести будуть відкриті по завершенню заходу та доступні протягом 4-х днів з моменту відкриття семінару. Сертифікати будуть відправлені протягом 10 робочих днів після заходу на електонні пошти вказані при реєстрації на захід.

Звертаємо Вашу увагущо учасники спеціальності молодший спеціаліст з медичною освітою після проходження тестування отримають сертифікати слухача без нарахування балів.

Дата проведення 07 березня 2024 рокупочаток о 16:00До початку залишилось...

0Дні
0Години
0Хвилини
0Секунди

Реєстрація

Участь у заході безкоштовнаПочаток 07 березня 2024 рокуо 16:00

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!Натискаючи "Зареєструватися", Ви підтверджуєте, що ознайомлені зі своїми правами згідно закону України «Про захист персональних даних».З огляду на Закон України "Про захист даних", безстроково беззастережно даєте повну згоду на збір та обробку персональних даних, наданих вище, ТОВ "Нью Віво", УАММ і іншим пов'язаним особам, для накопичення зазначених даних і її систематизації, з метою залучення мене в майбутні маркетингові дослідження, інформувати про конгреси, з'їзди і конференції, а також надання іншої інформації.

Провайдер

Illustration

Науковий організатор

Illustration

Партнери

Illustration
Illustration
Illustration